15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN KABİRLERİ ZİYARET EDİLDİ VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD PROGRAMI DÜZENLENDİ
 
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Şişli Kaymakamlığı olarak Şişli Kurum Müdürleri, 15 Temmuz Şehit Aileleri ve Gazileri ile Mecidiyeköy Merkez Camiinde bir araya gelindi.  Önce 15 Temmuz Şehidimiz Fahrettin YAVUZ'un Eyüp Edirnekapı Şehit Mezarlığındaki kabri, ardından, 15 Temmuz Şehidimiz Murat DEMİRCİ'nin, 31.05.2017 tarihinde elim helikopter kazasında Şehit olan Piyade Yüzbaşı Nuri ŞENER'in ve 26.06.2017 tarihinde Şehit olan Uzman Çavuş Rüstem ÇETİN’in Yayla Mahallesi Feriköy Mezarlığındaki kabirleri ziyaret edildi. Sonrasında şehit ailelerimizle birlikte  Beşiktaş patlamasında şehit olan Tunç UNCU'nun Zincirlikuyu Mezarlığındaki  kabri ziyaret edildi.
 
 
Vatan ve milleti uğruna gözünü bile kırpmadan can veren 15 Temmuz şehitlerimiz ve bütün şehitlerimiz için ayrı ayrı Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunarak dualar edildi.
 
 
Mecidiyeköy Merkez Camiinde öğle namazı öncesi düzenlenen mevlit programında da Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu. Sonrasında, İlçe Müftüsü Mustafa BİLGİÇ tarafından edilen duanın ardından cami cemaatine ve mahalle halkına yemek ikram edildi.