KAYMAKAMIMIZ İDRİS AKBIYIK MÜZELER HAFTASI PROGRAMINDA
 
 
18-24 Mayıs Müzeler Haftası dolayısıyla, Kurtuluş Anadolu Lisesi'nde bir program düzenlendi. Programa, Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit YENTÜR, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve Veliler katıldı. 
 
 
Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı, günün anlam ve önemine dair konuşmalar ile başladı.Kaymakamımız İdris AKBIYIK: “Geçmişi bugünle tanıştıran, kültürel mirasın toplandığı, saklanıp korunduğu, bilimsel araştırmaların yapıldığı ve sergilendiği yerler olan müzelerimize siz gençlerin gereken önemi vereceğinden eminim. Müzeler Haftası dolayısıyla böyle güzel bir programın hazırlanmasında katkısı olan başta Okul Müdiremiz Gülten SARI olmak üzere emeği geçen bütün öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve okul aile birliğine teşekkür ediyorum.” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.
 
          
  Slayt gösterisi ve Fziy Liseler Arası Müzik Yarışması’nda ilk beşe giren Kurtuluş Anadolu Lisesi Müzik Grubu’nun konseri programa ayrı bir güzellik kattı.Ardından, Kurtuluş Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin hazırladığı ikramların sunumu ile program sona erdi.