"ŞEHİRLERDE ÇOCUKLAR" PROJESİ
 

Türk Kalp Vakfı tarafından okullarımızda yürütülen “Şehirdeki Çocuklar Projesi’nin final basın toplantısı Şişli Marriot Hotel’de gerçekleştirildi.

 

Toplantıya, Şişli Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK, Şişli Belediye Başkanı Sayın Hayri İNÖNÜ, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Sağlık Müdürümüz, Türkiye Futbol Federasyonu Onursal Başkanı Şenes ERZİK, Türk Kalp Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Mütevelli Heyet Üyeleri, Okul Müdürleri ve Öğrenciler katıldı.

 

Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK: “Türk Kalp Vakfı’nın “Şehirdeki Çocuklar” projesi kapsamında okullarda yapmış oldukları eğlenceli spor oyunları ve etkinlikler son derece memnuniyet vericidir. Çocuklarımıza faydalı bu tür projelerin Şişli İlçemizde birçok okulda da gerçekleştirilmesini umut etmekteyiz. İlçemizde Çocuklara yönelik 4 büyük proje yürütülmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ile ilgili yapılacak projelerin devam etmesi için uygulanacak her türlü çalışmayı destekleyeceğimizi burada belirtmek isterim.” diyerek düşüncelerini ifade etti. Bu çalışmadan dolayı da Türk Kalp Vakfı’na, Türkiye Futbol Federasyonu’na, Haliç Üniversitesi’ne, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.


Toplantı, plaket takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

Türk Kalp Vakfı “Şehirdeki Çocuklar” projesi kapsamında okullarda yapmış oldukları eğlenceli spor oyunları ve etkinlikler büyük şehirlerin düşük gelirli semtlerinde yaşayan 07-12 yaş grubundaki çocuklara uygulanmıştır.