ŞİŞLİ DE KATRE-İ MUSİKİ KOROSU DAVETLİLERİ MEST ETTİ

 

 

Halk Eğitimi Merkezleri ülkemizdeki her yaş, eğitim, gelir, sosyal statü ve kültür düzeyindeki vatandaşlara onların ilgi, istek, yetenek ve beklentilerine yönelik mesleki, toplumsal, ekonomik, sportif ve kültürel alanlarda ücretsiz kurslar düzenleyen yaygın eğitim kurumlarıdır.

 

Şişlimizde de İMKB Halk Eğitim Merkezi bu misyonu yerine getirmektedir. Şişli İMKB Halk Eğitim Merkezinin Türk Sanat Müziği Konseri ve Yıl Sonu Sergisi büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Etkinliğe, Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK, Şişli Belediye Başkanı Hayri İNÖNÜ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan GÜR, Kurum Müdürleri ve Şişlili vatandaşlarımız katıldı.

 

Kaymakamımız İdris AKBIYIK:Bize bizim kültürümüzü ve değerlerimizi ahenkle sunan Türk Sanat Musikisi sanatçılarımıza teşekkürlerimi sunarım. Yine koskoca bir yılın emeğinin sergilendiği, birbirinden kıymetli eserlerin hazırlanmasında ve bu etkinliğin gerçekleştirilmesinde katkısı olan başta Halk Eğitim Merkezi Müdiremiz Sayın Nadire KAZGAN olmak üzere emeği geçen bütün eğitmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” diyerek etkinliğe dair duygu ve düşüncelerini ifade etti.

 

Şişli İMKB Halk Eğitim Merkezinin Türk Sanat Müziği Konseri ve Yıl Sonu Sergisi bütün davetlilerin büyük beğenisi ile sona erdi.