KAYMAKAMIMIZ İDRİS AKBIYIK "TRAFİK VE İLKYARDIM HAFTASI" DOLAYISI İLE HAZIRLANA PROGRAMA KATILDI
 
“Trafik ve İlkyardım Haftası” dolayısıyla Hüseyin Avni Kurşun İlk-Ortaokulu’nda 03.05.2017 Çarşamba günü bir program düzenlendi. Programa, Şişli Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Mücahit YENTÜR, Perpa Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan SEZGİN, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı.
 
 
Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, Hüseyin Avni Kurşun İlkokulu Müdürü Yaşettin GÖZÜTOK’un açılış konuşması ile başladı.
 
 Okul öğrencilerinin trafik konulu özlü sözleri okumaları, tiyatro gösterimi, şiirler ve okul korosunun şarkılarının dinlenmesi ile programa devam edildi.
 
 
Şişli Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK günün anlam ve önemine dair: “En değerli varlıklarımız, çocuklarımızın can güvenliği için ve milli servetimizin korunması adına büyük kayıplara neden olan trafik kazalarının önlenmesi; öncelikle trafik kurallarına harfiyen uyulmasına bağlıdır. Tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymasının öncelikle kendi can güvenlikleri ve huzurlu yaşamaları için gerekli olduğunu hatırlatır, kazasız güzel günler dilerim.” diyerek düşüncelerini ifade etti. Kaymakamımız, başta Hüseyin Avni Kurşun İlkokulu Müdürü Yaşettin GÖZÜTOK olmak üzere, programda emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı. 
 
Program, toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.