KAYMAKAMIMIZ İDRİS AKBIYIK “GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GENÇ NOTALARLA” MUSİKİ KONSERİNE KATILDI
 
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müzik Akademileri kapsamında “Geçmişten Günümüze Genç Notalarla Musiki Konseri” Necdet Kotil İlkokulu’nda düzenlendi.Programa, Programa, Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Mücahit YENTÜR, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve Veliler katıldı.
 
 
Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı, günün anlam ve önemine dair konuşmalar ile başladı.Kaymakamımız İdris AKBIYIK: “Son yıllarda ülkemizde eğitim gerçekten anlamını buluyor. Çocuklarımızın hepsi birbirinden başarılı. Kültürel, sanatsal etkinlikler yapıyorlar. Bu tür etkinlikler çocuklarımızın toplum önünde özgüvenini artırıyor. Bütün çocuklarımızı tebrik ediyorum. Programın hazırlanmasında katkısı olan başta Okul Müdürümüz Ragıp ZENGİN olmak üzere emeği geçen bütün öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.
 
 
            Elif’in Kağnısı isimli lirik tiyatro gösterisi, Türk Musikisi Korosu Konseri, İnsanlık Serüveni Oyunu ve Damat Halayı ile görsel ve işitsel şölen yaşatan öğrencilerimiz izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.