ŞEHİT MEHMET SELİM KİRAZ ETKİNLİK ATÖLYESİ AÇILIŞI

 

 

Şehit savcımız Mehmet Selim KİRAZ`ın anısının yaşatılması amacıyla, Adalet Sarayı Anaokulu`nda Mehmet Selim Kiraz Etkinlik Atölyesi açılışı 05.04.2017 Çarşamba günü saat 12:30`da gerçekleştirildi.

 

 

 Programa, Şehit savcımız Mehmet Selim KİRAZ`ın Babası Sayın Hakkı KİRAZ, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Ayhan AYAN, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri, Şişli Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Mücahit YENTÜR, Kurum Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

 

 

 Program, Adalet Sarayı Anaokulu Müdürü Sayın Meltem EVİN`in günün anlam ve önemine dair konuşması ile başladı. Ardından anaokulu öğrencilerinin halk oyunu gösterisi ve okudukları şiirler programa hem hüzün hem de gurur kattı.

 

 Şehit savcımız Mehmet Selim KİRAZ`ın anısının yaşatılması amacıyla düzenlenen programa, katılımlarından dolayı Şehidimizin Babası Sayın Hakkı KİRAZ`a Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Mücahit YENTÜR bir plaket sundu.

 

 

             Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK ise Mehmet Selim Kiraz Etkinlik Atölyesi yapımına katkıda bulunan Kurtoğlu Alüminyum Yetkilisi Sayın Gayret ASLANTÜRK`e emeklerinden dolayı bir plaket verdi.

 

 

            Adalet Sarayı Komisyon Üyesi Sayın Serap DURMAZ da atölye için yaptıkları katkılardan dolayı Adalet Sarayı Anaokulu Okul Aile Birliği Eski Başkanı Sayın Aslı Pınar KOTAN`a bir plaket sundu.

 

 

 Program sonrası kurdele kesimi için Mehmet Selim Kiraz Etkinlik Atölyesi`ne geçildi. Ardından da bu günün anlamına dair duyguların yazılması için hazırlanan anı defterine düşünceler yazıldı. 

 

 

Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK: "Bu anlamlı günde Şehidimiz Mehmet Selim KİRAZ`ın Ailesi ile tanışmaktan ve birlikte olmaktan onur duydum. Atölyenin yapımında emeği geçen bütün ilgileri tebrik ediyorum." diyerek düşüncelerini ifade etti.